Svinības

Esam izveidojuši pasakaini skaistu atpūtas un svinību vietu ļoti ainaviskā, sakrālā vietā ar ļoti senu vēsturi "Nurmuižas pils" teritorijā.
Lai rezervētu svinību vietu, lūdzam rakstīt e-pastu vai zvanīt:
Tel: +371 26486389
e-pasts: nurmuizas.terase@gmail.com

Svinību vietas


Baltā terase

Ideāla vieta pie dabas atpūtai draugu vai ģimenes lokā, Dzimšanas dienu un citu īpašu notikumu svinībām, bērnu ballītēm un saliedēšanās pasākumiem. Terases platība ir 45 kvadrātmetri, kas ļaus ar komfortu uzņemt līdz 15 viesiem. Jūsu rīcībā būs dārza un telts mēbeles, elektrības pieslēgums, nokomplektēta grila vieta, pieejams ir arī volejbola un futbola laukums, kā arī citas sportiskas aktivitātes.
Cena: 70 Eur/pirmās 4h, katra nākamā stunda-10 Eur vai 120 Eur- visa diena!


Oranžērija

Īpašām svinībām ir pieejama oranžērija, kurā ir ļoti romantiska gaisotne pateicoties vīnogu dārzam, stiklotajām sienām un skaistās pils teritorijas ainavas. Siltā klimata dēļ oranžērija ir ideāli piemērota svinībām aukstā laikā vai rudenī. Varam piedāvāt savas mēbeles: galdus, krēslus, traukus un dekorācijas.
Cena: 250 Eur dienā.


Vīnogu dārzs

Pagalmā starp staļļiem un ratnīcu iekopts vīnogu dārzs, kas ir slēgtā teritorijā un ļauj baudīt romantiku bez liekām acīm. Piedāvājam rīkot svinības līdz 10 personām. Vīnogu dārzā valda īpaši senatnīga un romantiska atmosfēra.
Cena: 300 Eur dienā.


Kāzas

Piedāvājam svinēt savu nozīmīgāko un skaistāko dienu mūžā Nurmuižas pils teritorijā! Varat izvēlēties sev piemērotāko svinību vai laulības ceremonijas vietu un pielāgot to savām vajadzībām – dekorācijas, mūzika, svētku mielasts utt. Līdz ar pils restorāna atklāšanu nodrošināsim ēdināšanu un no 2020. gada – arī nakšņošanu!
seko facebook: facebook.com/nurmuizasterase

seko instagram: @nurmuizas_terase